Alzheimer to bardzo poważna choroba, która wpływa nie tylko na chorego, lecz również jego bliskich. Wraz z rozwojem choroby, zapewnienie właściwego bezpieczeństwa podopiecznym przez całą dobę jest trudne, dlatego nierzadko potrzebna jest pomoc.

SilesiaMED to miejsce, w którym zaopiekujemy się osobami cierpiącymi na alzheimera, zapewniając im nie tylko właściwe warunki i bezpieczeństwo, ale także terapię dzięki czemu w ostatnich latach życia wziąć będą mogli cieszyć się z obecności bliskich im osób.

Informacji o stanie zdrowia rezydentów udziela wyłącznie pielęgniarka:

pn-pt
8:00-19:00

tel.: 882 099 234

Opieka nad osobami z Alzheimerem

Zaniki pamięci mogą być niebezpieczne, dlatego też osoby cierpiące na alzheimera wymagają całodobowej opieki. Trudno o nią, gdy musimy pracować, chodzić do szkoły lub po prostu nie mamy wystarczająco siły by podołać temu samodzielnie. W takich wypadkach dom opieki dla osób z alzheimerem jest najlepszym wyborem. Na Śląsku zapraszamy do naszego domu opieki SilesiaMED.

Dzięki współpracy z NFZ oraz szpitalami i Ośrodkami Pomocy Społecznej jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim właściwą pomoc, odciążając tym samym bliskich by mogli pracować, ale przede wszystkim – odpocząć.

senior z alzheimerem

Dom seniora – najlepsze miejsce dla osób z Alzheimerem na Śląsku

Nasz dom opieki dla osób z alzheimerem na Śląsku to przede wszystkim profesjonalna opieka. We współpracy z lekarzami organizujemy specjalne zajęcia oraz terapie, dzięki którym staramy się zahamować dalszy rozwój choroby. Dogodna lokalizacja sprawia, że bliscy mogą odwiedzać chorego, a tym samym pomóc w terapii.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu – przedstawimy państwu naszą dokładną ofertę oraz opowiemy więcej na temat zajęć i terapii przeznaczonych dla osób z alzheimerem. Dom opieki dla osób z alzheimerem SilesiaMED to najlepszy wybór na Śląsku.

Oferujemy niezawodną pomoc

aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby

Najlepsza opieka

U nas jest inaczej

Wiemy, że to od warunków, które stworzymy naszym Podopiecznym, zależy ich samopoczucie.

Więcej

Pragniemy

by Dom Seniora w Brennej stał się ich drugim domem, w którym czują się bezpiecznie i komfortowo.

Więcej

Nasi podopieczni

otoczeni są podstawową opieką lekarską – mamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, współpracujemy także ze szpitalami i klinikami.

Więcej

Napisz i umów się

lub zadzwoń +48 882 099 234

Szeroki zakres usług

Wiele ośrodków, które zajmują się opieką krótko- lub długoterminową osób starszych, może zaoferować usługi w ramach maksymalnie kilku dziedzin opieki zdrowotnej. Dzięki współpracy z klinikami i szpitalami, Dom Opieki dla osób starszych SilesiaMED może zaoferować Podopiecznym pełen pakiet najczęstszych usług medycznych, wedle ich aktualnych potrzeb.

Wykwalifikowany personel

Wiemy, że odpowiednia opieka nad osobą starszą, obłożnie chorą, niepełnosprawną, to duże wyzwanie. Dlatego zespół pracowników naszego Domu Opieki stanowią wyłącznie doświadczeni, zaangażowani i cierpliwi lekarze, pielęgniarki, opiekunowie, terapeuci, nastawieni na ciągłe poszerzanie wiedzy i kwalifikacji oraz zdobywanie umiejętności dla dobra Mieszkańców.

Dom opieki społecznej - jakość

Powierzając nam opiekę nad osobą starszą masz pewność, że usługi opiekuńcze świadczone będą na najwyższym poziomie. Dom spokojnej starości SilesiaMED świadczy nie tylko opiekę medyczną i pielęgniarską oraz profesjonalną diagnostykę: organizujemy Seniorom wolny czas, zachęcając ich do podejmowania aktywności, pomagających utrzymać jak najlepszą kondycję zarówno ciała, jak i umysłu.

Opinie podopiecznych

Znajdź nas na mapie

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

Szybki kontakt