Pon.-Pt. 8:00-16:00 +48 882 099 234domseniora@silesiamed.pl
Oferujemy niezawodną pomoc
18 lat doświadczenia

Personel

Dom Seniora SilesiaMED

Zapewniamy najwyższe standardy opieki dzięki temu, że nad zdrowiem i samopoczuciem naszego Domu Opieki czuwa zespół pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanych opiekunek osób starszych. Nasz personel dokłada wszelkich starań, by każdy Pensjonariusz czuł się w naszym Domu jak u siebie.

Dodatkowo dyrekcja placówki motywuje wszystkich pracowników do aktywnego uczestnictwa w realizacji Polityki Jakości. Regularnie uzupełniamy wiedzę o potrzebach ludzi, uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i wykładach organizowanych przez specjalistyczne ośrodki szkolenia medycznego.

Poznaj naszych specjalistów

Dom całodobowej opieki dla Seniorów zatrudnia wielu doświadczonych specjalistów, którym w ciągu ostatnich kilkunastu lat udało się umocnić setki ludzkich istnień. Dyrekcja zobowiązuje siebie i wszystkich pracowników do doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością i świadczenia usług lepszych i bardziej dopasowanych do potrzeb Mieszkańców Domu Seniora.

Informacja

Placówka Całodobowej opieki SilesiaMED w Brennej informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nadal obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 882 099 248 czynne całą dobę.