Pon.-Pt. 8:00-18:00 +48 882 099 234silesiabrenna@gmail.com
Oferujemy niezawodną pomoc
aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby

O nas

Dom Seniora SilesiaMED

SilesiaMED to Ośrodek dla osób starszych, zapewniający Podopiecznym całodobową opiekę. Proponujemy osobom w podeszłym wieku, obłożnie chorym i niepełnosprawnym nowy, lepszy standard codziennego życia: wypoczynku, rehabilitacji oraz aktywizacji.

Nasz Ośrodek znajduje się w nowocześnie urządzonym, dwupiętrowym budynku z windą, dostosowanym do potrzeb osób starszych: pozbawionym barier architektonicznych zarówno w pomieszczeniach wspólnego użytku, jak i pokojach mieszkalnych. Dla zapewnienia Seniorom maksymalnego poczucia bezpieczeństwa, obiekt jest monitorowany. Nad zdrowiem i dobrą kondycją psychiczną mieszkańców Domu Seniora SilesiaMED czuwa troskliwa, pełna empatii kadra lekarzy, terapeutów, pielęgniarek.

Najlepsza opieka długoterminowa

Zdarza się, że Domy Opieki nad osobami starszymi nie uwzględniają indywidualnych potrzeb Mieszkańców. U nas jest inaczej – wiemy, że to od warunków, które stworzymy naszym Podopiecznym, zależy ich samopoczucie.

Pragniemy, by Dom Seniora w Brennej stał się ich drugim domem, w którym czują się bezpiecznie i komfortowo. Usługi opiekuńcze w ramach pobytu długoterminowego dostosowujemy do indywidualnych wymagań Pensjonariusza.

Odpowiedzialny za to jest zespół naszych pracowników: wykwalifikowanych opiekunów, którzy są w stałej gotowości do pomocy Seniorom. Nasi Podopieczni otoczeni są podstawową opieką lekarską – mamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, współpracujemy także ze szpitalami i klinikami. O wysokiej jakości zapewnianej Seniorom opieki przemawia fakt, iż mamy w tym zakresie ponad 16 lat doświadczenia.

Nasi partnerzy