Pon.-Pt. 8:00-16:00 +48 882 099 234domseniora@silesiamed.pl
Oferujemy niezawodną pomoc
18 lat doświadczenia

O nas

Dom Seniora SilesiaMED

SilesiaMED to Ośrodek dla osób starszych, zapewniający Podopiecznym całodobową opiekę. Proponujemy osobom w podeszłym wieku, obłożnie chorym i niepełnosprawnym nowy, lepszy standard codziennego życia: wypoczynku, rehabilitacji oraz aktywizacji.

Nasz Ośrodek znajduje się w nowocześnie urządzonym, dwupiętrowym budynku z windą, dostosowanym do potrzeb osób starszych: pozbawionym barier architektonicznych zarówno w pomieszczeniach wspólnego użytku, jak i pokojach mieszkalnych. Dla zapewnienia Seniorom maksymalnego poczucia bezpieczeństwa, obiekt jest monitorowany. Nad zdrowiem i dobrą kondycją psychiczną mieszkańców Domu Seniora SilesiaMED czuwa troskliwa, pełna empatii kadra lekarzy, terapeutów, pielęgniarek.

Najlepsza opieka długoterminowa

Zdarza się, że Domy Opieki nad osobami starszymi nie uwzględniają indywidualnych potrzeb Mieszkańców. U nas jest inaczej – wiemy, że to od warunków, które stworzymy naszym Podopiecznym, zależy ich samopoczucie.

Pragniemy, by Dom Seniora w Brennej stał się ich drugim domem, w którym czują się bezpiecznie i komfortowo. Usługi opiekuńcze w ramach pobytu długoterminowego dostosowujemy do indywidualnych wymagań Pensjonariusza.

Odpowiedzialny za to jest zespół naszych pracowników: wykwalifikowanych opiekunów, którzy są w stałej gotowości do pomocy Seniorom. Nasi Podopieczni otoczeni są podstawową opieką lekarską – mamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, współpracujemy także ze szpitalami i klinikami. O wysokiej jakości zapewnianej Seniorom opieki przemawia fakt, iż mamy w tym zakresie ponad 16 lat doświadczenia.

Nasi partnerzy

Informacja

Placówka Całodobowej opieki SilesiaMED w Brennej informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nadal obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 882 099 248 czynne całą dobę.